Prikabinimo įranga

Krovinio prikabinimo ir paėmimo įranga yra skirta kėlimo darbų atlikimui palengvinti.

 

CRANBALT siūlo didelį prikabinamos įrangos pasirinkimą – tai vakuuminės traversos, magnetinės traversos, griebtuvai, birioms medžiagoms puikiai tinkantys greiferiai, įvairūs grandininiai lynai, stropai.

 

Patyrę įmonės specialistai pakonsultuos ir patars, kokią krovinio prikabinimo ir paėmimo įrangą geriausia pasirinkti atsižvelgiant į konkretų gamybos procesą.

Traversos

Skirtos įvairių krovinių kėlimui. Traversos projektuojamos ir gaminamos pagal individualius kliento poreikius.
Kėlimo galia – max 100t.

Vakuuminės traversos

Skirtos nemagnetinių medžiagų (lapų) kėlimui. Vakuuminės traversos komplektuojamos su tiltinio, gembinio ar ožinio tipo kranais. Montuojant vakuumines traversas galime pasiūlyti įvairius valdymo variantus, priklausomai nuo krano konstrukcijos ir valdymo ypatumų.

Magnetinės traversos

Skirtos plieninių ruošinių ir pagamintų detalių transportavimui. Traversos komplektuojamos su tiltinio, gembinio ar ožinio tipo kranais. Montuojant magnetines traversas galime pasiūlyti įvairius valdymo variantus, priklausomai nuo krano konstrukcijos ir valdymo ypatumų. Traversos gaminamos su posūkio mechanizmu arba kabinamos ant krano kablio.

Griebtuvai

Įvairios konstrukcijos, pritaikytos konkrečiai darbo vietai: projektuojame, gaminame, montuojame pagal individualius užsakovo poreikius. Galimas griebtuvų vadymas – nuo rankinio iki pilnai automatinio. Griebtuvai gaminami su posūkio mechanizmu arba kabinami ant krano kablio.

Greiferiai

Skirti birių medžiagų transportavimui. Greiferiai naudojami tiltinių ir ožinių kranų komplektavimui.

Galimas elektrinis arba hidraulinis greiferio uždarymas.

Sprederiai

Skirti konteinerinių, tiltinio ir ožinio tipo kranų komplektavimui. Sprederiai gaminami įvairių standartų konteineriams perkrauti. Sprederiai komplektuojami su posūkio mechanizmu arba kabinami ant krano kablio. Galimas elektrinis arba hidraulinis greiferio užraktų valdymas.